Topic: New Single cards order ?

O sa vreau si eu cateva si poate daca doresc mai multi o sa fie mai ieftin transportul .
I am just putting it out there . Sper ca nu sunt singurul care doreste :-S

Re: New Single cards order ?

btchard wrote:

O sa vreau si eu cateva si poate daca doresc mai multi o sa fie mai ieftin transportul .
I am just putting it out there . Sper ca nu sunt singurul care doreste :-S

Nu ești singurul, eu și cu nenea Cristi plănuim o achiziție, însă așteptăm să treacă rilisu' să vedem ce mai pică la oameni și putem ”șuti”.

Also, e bine să mai așteptăm vreo 2 săpt după release, ca să se mai normalizeze prețurile. Oricum până în febr anul viitor nu mai pupăm set nou (ceea ce e bine, bag ceva în ele 18 seturi pe an!!!), deci avem timp să ne facem rost de ce avem nevoie.

Re: New Single cards order ?

O sa ma bag si eu.

Re: New Single cards order ?

Si eu as vrea cate una alta ... sa dati un semn cand incepe orderu

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: New Single cards order ?

Si eu si eu. Sa anuntati va rog cand se va face comanda. Vreau 100 de Ludevic's Test Subject lol

Re: New Single cards order ?

!!!!!! i want . i buy ! now ! smile))


Pana la order o sa pun aici cartile pe care le doresc . sa fie mai clar si mai usor de tinut minte . http://deckbox.org/sets/94415

Last edited by btchard (2011-10-27 10:52:45)

Re: New Single cards order ?

daca se va face comanda, de pe ce site sau site-uri se vor lua cartile? si cam pe cand ar fi un termen limita in care sa ne incadram cu eventualele liste?

Re: New Single cards order ?

Flobo wrote:

daca se va face comanda, de pe ce site sau site-uri se vor lua cartile? si cam pe cand ar fi un termen limita in care sa ne incadram cu eventualele liste?

Vom lua de pe mai multe site-uri (dar cât mai puține, pe unde găsim mai eftine). Eu zic să începeți să compuneți liste de cumpărături că fix după draft pleacă comanda. Adică de azi în două săptămâni. O să discut cu Sergiu să văd el de pe unde le lua de obicei și o să vă rog să aveți banii pregătiți. Transportul n-ar trebui să iasă mai mult de 4 dulăi de persoană dacă ne strângem 6-7 oameni.

Re: New Single cards order ?

EDIT: 1x Arc trail iti dau eu.

Lista miea v.2.1:
4x Tezzeret's Gambit
4x Shrine of loyal legions
4x Beast Within
4x Mental Misstep
4x Timely Reinforcements
+
4x Phyrexian Vatmother
4x Phyrexian Crusader
4x Lashwrithe
2x Woodland Cemetery
+
1x Spellskite
3x Ratchet Bomb
1x Surgical Extraction

Last edited by benczi (2011-11-05 16:04:07)

Re: New Single cards order ?

vedeti ca channelfireball au free shipping pentru comenzi de peste 50$. Daca treceti de 150$(si probabil veti trece) are free priority shipping, adica le mai si primiti saptamana asta smile. Preturile lor is ok.

1 champion of the parish
1 Mikaeus, the Lunarch

Last edited by Zgarbas (2011-11-04 11:35:15)

Re: New Single cards order ?

Se mai face orderul?

Re: New Single cards order ?

benczi wrote:

Se mai face orderul?

Din cate am inteles se va face dupa draft-ul de maine. Ca sa vedem totusi ce mai pica smile

Re: New Single cards order ?

2 x ghost quarter
1 x geist honored-monk
1 x tezzeret's gambit
3 x think twice

revin cu update

Last edited by TudorGrigoroaia (2011-11-05 16:01:56)

http://pwp.wizards.com/3213663536/Scorecards/Landscape.png

Re: New Single cards order ?

benczi wrote:

Se mai face orderul?

Se face după draft. O să vă rog, dacă veniți la draft, să faceți un calcul aproximativ asupra sumei și să aveți banii la voi. Ori ajung și eu și mi-i dați mie, ori îi lăsați lui Mihai și apoi îi preiau eu de la el. Mersi!

Re: New Single cards order ?

După ce m-am tot holbat eu pe site-uri, am ajuns la concluzia că cel mai bine ar fi să luăm tot de la Channel Fireball (mulțumim Ioanei de sugestie!). Au toate cărțile pe stoc la prețuri bune și sunt de încredere maximă.

Re: New Single cards order ?

Rarres wrote:

După ce m-am tot holbat eu pe site-uri, am ajuns la concluzia că cel mai bine ar fi să luăm tot de la Channel Fireball (mulțumim Ioanei de sugestie!). Au toate cărțile pe stoc la prețuri bune și sunt de încredere maximă.

I'd have to say yeah...au si preturi decente smile

NEEDS MOAR JACE...
http://pwp.wizards.com/3213663561/Scorecards/Landscape.png

Re: New Single cards order ?

apai , atunci log on si zi-le te rog sa faca rost de 3 thrummingbird smile))     ca nu mai au in stoc . cred ca u ceva gen feature de wishlist sau eu stiu neutral

Pretty please kind knight in shining armour , wisdome and gogosari la portmoneu shall await you in the realm of valhala if you do that .  ( cred ca am exagerat putin ) smile)

Re: New Single cards order ?

bai tata da nu mai bine iei astea din comunitate? cred ca juma din cartile pe care le vrei le gasesti pe moca la cutia milei.

Last edited by Zgarbas (2011-11-04 11:33:28)

Re: New Single cards order ?

i am not tata >:P  chiar daca sunt mai carunt , looks are deceiving . dar da . nu m-am gandit sa intreb la cutia milei de thrummingbird neutral sau mna  .

Re: New Single cards order ?

btchard wrote:

i am not tata >:P  chiar daca sunt mai carunt , looks are deceiving . dar da . nu m-am gandit sa intreb la cutia milei de thrummingbird neutral sau mna  .

Teoretic este. Vezi de vorbește cu Herr Cristi, nu cred că a făcut încă update la chiar toate necomunele (sunt MUUUUUUUUUUULTE).

Re: New Single cards order ?

da.. apropo de asta, cristi sa imi zici cand vrei sa mai primesti un kilogram de carti din blocu cu pricina

Re: New Single cards order ?

eu vreau  2x Mikaeus, the Lunarch

Re: New Single cards order ?

mihai wrote:

da.. apropo de asta, cristi sa imi zici cand vrei sa mai primesti un kilogram de carti din blocu cu pricina

Mai tinele putin la tine ca wekendul asta o sa incerc sa mai incarc din cele actuale si apoi te anunt cand ajung la zi si o sa le primesc si pe ale tale

Re: New Single cards order ?

Rarres wrote:
btchard wrote:

i am not tata >:P  chiar daca sunt mai carunt , looks are deceiving . dar da . nu m-am gandit sa intreb la cutia milei de thrummingbird neutral sau mna  .

Teoretic este. Vezi de vorbește cu Herr Cristi, nu cred că a făcut încă update la chiar toate necomunele (sunt MUUUUUUUUUUULTE).

Thrummingbird este si acuma la cutia milei 2 bucati si probail mai sus cel putin 4-5 in restul cartilor, dar fara trade eu nu pot sa dau nimic.

Re: New Single cards order ?

cristi84 wrote:

Mai tinele putin la tine ca wekendul asta o sa incerc sa mai incarc din cele actuale si apoi te anunt cand ajung la zi si o sa le primesc si pe ale tale

roger