Topic: Modificare program lunar evenimente

Dragi tovarăși și pretini,

am decis împreună cu echipa organizatorică să reducem numărul de evenimente lunare, astfel încât vom juca doar joia de la orele 19 și nu va mai exista evenimentul de sâmbătă dimineața.

Evenimentul este deschis tuturora, și va fi pe premii de fiecare dată (fix la fel ca un MSE normal), însă se va organiza și side-event pentru cei care nu vor să joace pe premii.

Desigur, dacă în vreun moment sau altul nu se strâng destui oameni pentru jucat pe premii (minim 6), atunci toată lumea va juca fără taxă.

Singura ”regulă” va fi că veți avea voie la main sau side-event doar cu deck-uri legale pentru evenimentul anunțat în acea săptămână.

O să programăm evenimentele pentru luna viitoare în curând și sperăm să ne vedem acolo!

Rareșul

Re: Modificare program lunar evenimente

S-a rezolvat cu luminile din enigma?

Re: Modificare program lunar evenimente

Zgarbas wrote:

S-a rezolvat cu luminile din enigma?

Iep. Oricum se vor monta chestii în plus la etaj, tocmai pentru a contribui la îmbunătățirea luminozității.

Re: Modificare program lunar evenimente

Dragilor, am făcut programările de evenimente pentru luna în curs. Consider că nu prea are rost să punem evenimente joia până după Launch Party, ca să poată lumea să vină la alea (money, time and all). Ne vedem la evenimente!

Re: Modificare program lunar evenimente

Joia asta e ceva? 5 iulie adică.

Re: Modificare program lunar evenimente

Vlad wrote:

Joia asta e ceva? 5 iulie adică.

Niet. Eu pot programa ceva, în caz că se strânge destulă lume, însă nu știu dacă se va putea juca organizat, fiind plecați din CJ toți organizatorii în ziua respectivă.

Re: Modificare program lunar evenimente

Pfff, fix când am şi eu chef şi timp să joc big_smile