Topic: [Event] TNM 28 Iulie

Dragi tovarăși și pretini,

din cauză că se anunță așa de mulți participanți săpt asta la Magic, vom juca MSE-ul joi. În funcție de nr de participanți vom decide la fața locului dacă jucăm MSE normal sau MSE GirlFriend Edition. Pardon, GameFlux Edition!

Ne vedem joi (pentru obiecții vis-a-vis de format, folosiți votul).

semnat,
Eu

Re: [Event] TNM 28 Iulie

Personal nu cred ca e o ideie tocmai stralucita sa jucam dinou MSE si joia asta pentru ca suntem mult mai putini decat data trecuta iar un MSE sub 8 oameni mi se pare o gluma proasta.
Eventual s-ar mai putea pune un 5lei acolo ca si taxa de participare pentru a adauga 1-2 bostere la fondul de premiere, dar taxa de nivel MSE eu unul nu sunt dispus sa dau si probabil o sa zic pas.

Re: [Event] TNM 28 Iulie

cristi84 wrote:

Personal nu cred ca e o ideie tocmai stralucita sa jucam dinou MSE si joia asta pentru ca suntem mult mai putini decat data trecuta iar un MSE sub 8 oameni mi se pare o gluma proasta.
Eventual s-ar mai putea pune un 5lei acolo ca si taxa de participare pentru a adauga 1-2 bostere la fondul de premiere, dar taxa de nivel MSE eu unul nu sunt dispus sa dau si probabil o sa zic pas.

Agree. Sau sa nu fie taxa deloc si sa fie un normal Standard.

Last edited by babyfreak (2011-07-27 06:23:49)

Re: [Event] TNM 28 Iulie

Văd că e foarte disputată treaba. Mai las până diseară să văd dacă e înclinată balanța în vreo parte și o să vedem ce facem. Fiți fără nici o grijă, bine-a hi.

Re: [Event] TNM 28 Iulie

Eu nu votez ca mie mi-e totuna, numai sper ca cei care au votat impotriva la ce o sa iasa sa nu se supere si sa vina oricum. tongue

Re: [Event] TNM 28 Iulie

E clar. TNM it is, people! Ne vedem maine! PA!