Topic: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Se pare ca hook, setul de dupa innistrad, o sa fie o intoarcere pe ravnica. Puteti deschide sampania big_smile

Last edited by Trickster (2011-10-03 05:16:52)

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Uuuu, interesant. Ravnica, we pray for you to return.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Daca se intorc si ghildele, sau apar altele noi, o sa fie superb big_smile

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

De unde este informatia?

http://pwp.wizards.com/8213665292/Scorecards/Landscape.png

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Trickster wrote:

Daca se intorc si ghildele, sau apar altele noi, o sa fie superb big_smile

..cum sa mai apara altele daca acestea erau de fapt transcrierea celor 10 combinatii de culori ?! Howerver, as revealed in the novel Agents of Artifice, in the future the guild rule system of the plane was officially disbanded.

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

dap. s-au dezmembrat ghildele, si e cam haos pe ravnica. da poate se refac tongue
oricum, ce sper eu e ca artworkul de la setul asta nou sa fie cel putin la fel de reusit ca cel de la ravnica.

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

fistyke wrote:

De unde este informatia?

Sursa anonima pe mtgsalvation. Mozii de acolo au avut suficienta incredere in persoana respectiva incat sa deschida topic, deci ceva credibilitate are.


m0nstersnatch, la chestia aia ma refeream si eu... ar fi chiar pacat sa nu fie ghildele.

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

m0nstersnatch wrote:

..cum sa mai apara altele daca acestea erau de fapt transcrierea celor 10 combinatii de culori ?! Howerver, as revealed in the novel Agents of Artifice, in the future the guild rule system of the plane was officially disbanded.

Dude, tot încerc să te sun de ceva timp și-mi zice că abonatul nu poate fi contactat. Ești dus din țară sau te-ai mutat permanent într-un beci fără semnal?

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Rarres wrote:

Dude, tot încerc să te sun de ceva timp și-mi zice că abonatul nu poate fi contactat. Ești dus din țară sau te-ai mutat permanent într-un beci fără semnal?

care varianta e mai probabila ? ma stii sa imi placa la intuneric, racoare si umezeala ?!?? lol

Re: [Hook] - Intoarcerea pe ravnica (NOT)

Bleh, confirmat ca informatie eronata cica. O sa fie locatie noua.