Re: Nevoie de land-uri

Trickster wrote:

Uhhh... 300$ pentru un box de unhinged ii cam furt la drumu mare. ebay iti da una la 200 cu free shipping, de exemplu.

I know ... dar na am zis sa va zic ce zice omu ... la o adica poate sa cera si 1000  ... la 1000 am vazut un box cu 6 displayuri ... i.am scris la nenea cu 200 de usd de pe ebay sa vaz daca trimite si la noi si m.as baca la creatie ... daca se mai gasesc amatori ... adica sa ne gasim 6 sau 12 oameni sau toti ... si punem fiecare cate o parte ... big_smile ... asta in cazul in care rares sau sergiu nu pot vorbi la vrajitori dar ma indoiesc ca mai au asa ceva la vanzare ...

Last edited by dunkelgraf (2011-10-28 13:28:31)

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: Nevoie de land-uri

@Gabi: Tu n-ai prieteni care simt nevoia sa-ti povesteasca de absolut fiecare booster/display pe care-l cumpara:P. Am verificat, 5 boostere la 6$, free shipping. Cand stai toata ziua pe ebay sa prinzi ocaziile prinzi smile

Re: Nevoie de land-uri

dunkelgraf wrote:

na ca am vazut ca ne agitam mai toti ... l-am sunat acum ... mi-a spus ca mai are 2 dispay.uri ... si a zis ca le vinde daca vrem ... la pretul de 300 usd bucata ... facem un calcul mic ... iese la 8.5 usd boosteru ... big_smile

cam scump.. nu vreau CHIAR asa de mult landuri full art tongue

Re: Nevoie de land-uri

Am si eu nevoie de niste landuri albe plz pana joi:D:D[mtg][/mtg]

Re: Nevoie de land-uri

gabitza wrote:

Am si eu nevoie de niste landuri albe plz pana joi:D:D[mtg][/mtg]

Până joi? Adică le vrei zilele astea? Dacă așa stă treaba, atunci îți pot da doar dacă treci prin Gheorgheni (Alex are numărul meu și mă puteți suna). Dacă le vrei joi, atunci stai flex că o să avem o cutie plină cu landuri la noi.