Topic: Wii de vanzare

As vrea sa imi Nintendo Wii.ul - nu este modat, am rulat pe el doar joace originale -

din pacate nu mai am timp sa ma joc so i am selling it.

Pachetul contine

1 buc consola Wii - cu tot ce trebe - cabluri si senzor -
2 buc Wii motes
1 buc Nunchuk
2 buc Wii Motion Plus
1 buc Wii Balance Board
4 huse silicon - 2 pentru Wii motes clasic si 2 pentru Wii Motion Plus

+

Urmatoarele Joace - toate orijinale -

Super Mario Galaxy 1
Super Mario Galaxy 2
Wii Sports - standarul care vine cu consola -
Wii Sports Resort - care a venit cu Motion Plus -
Mad World
Mario Kart Wii - cu volanul de rigoare -
Mario Strickers Charged Football
Rayman Raving Rabbids: TV Party
The House of the Dead Overkill - cu pistolul de rigoare -
Top Spin 3
Wii Fit - care a venit cu Balance Boardul -
Fifa 08
Tiger Woods PGA Tour 09

+

Wii cleaning Kit - http://ecx.images-amazon.com/images/I/3 … AA300_.jpg -

Pret 1800 Ron negociabil

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: Wii de vanzare

Hello,

Am intrebat pe la mine la lucru si ar vrea un coleg sa-si cumpere Wii, insa a zis ca i se pare cam mult si ca isi va lua de la Domo cu 6 mil. (sau cat e) Dar m-a rugat sa intreb daca nu dai numai un Wii mote. Sau un Wii Motion Plus. Si daca da, la ce pret?

Re: Wii de vanzare

babyfreak wrote:

Hello,

Am intrebat pe la mine la lucru si ar vrea un coleg sa-si cumpere Wii, insa a zis ca i se pare cam mult si ca isi va lua de la Domo cu 6 mil. (sau cat e) Dar m-a rugat sa intreb daca nu dai numai un Wii mote. Sau un Wii Motion Plus. Si daca da, la ce pret?

Pai spune.i daca e interesat sa ia legatura cu mine ... dar nu cer atat doar pe consola ci doar pe pachet ... si pretul este negociabil ... daca e hotarat sa cumpere sa ma caute ... nu prea as vrea sa il vand pe bucati ... sincer ... wii balance boardul acum e inca 400 ron ... si joacele la noi cel putin sunt exagerat de scumpe ... super m galaxy 2 e 300 ron ... da.i daca nu numarul meu sa ma sune si vorbim ... 0746474816

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: Wii de vanzare

Da stiu ca nu ceri atat pe consola, doar ca m-am expirmat probabil gresit. Stiam ca nu ai vrea sa dai pe bucati, de asta ziceam ca i se pare mult. I-am dat nr-ul.
Jocurile de consola la noi is foarte scumpe.

Tu de unde iti cumparai de obicei?

Re: Wii de vanzare

babyfreak wrote:

Da stiu ca nu ceri atat pe consola, doar ca m-am expirmat probabil gresit. Stiam ca nu ai vrea sa dai pe bucati, de asta ziceam ca i se pare mult. I-am dat nr-ul.
Jocurile de consola la noi is foarte scumpe.

Tu de unde iti cumparai de obicei?

ZE internet ... haide ca iti fac o propunere ... 1500 ron an i am robbing myself ...

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: Wii de vanzare

Right dude, eram curios de pe ce sites smile

Yeah mersi de propunere, but I'm not the one who needs convincing. I'm more of a PS3 kinda guy, Wii's not really my cup of tea. Adica ma interesa unul asa sa am acu de Sarbatori daca mai vine vreun muscafir la mine.

Re: Wii de vanzare

babyfreak wrote:

Right dude, eram curios de pe ce sites smile

Yeah mersi de propunere, but I'm not the one who needs convincing. I'm more of a PS3 kinda guy, Wii's not really my cup of tea. Adica ma interesa unul asa sa am acu de Sarbatori daca mai vine vreun muscafir la mine.

a ... www.zavvi.com a lot of cheap cheap stuff ... i know ps3 is the shit ... thinking of buying one 2 ... one reason and one alone GOD WAR ... druuullll

http://pwp.wizards.com/6300245743/Scorecards/Landscape.png

Re: Wii de vanzare

E buna consola intradevar. Si God Of War isi merita toti banii! Insa iti recomand sa le joci si pe primele 2, care au si aparut acum pe PS3 in HD smile  Ca  GOW III incepe chiar de unde se termina GOW II (like seconds after)

Totusi mai sunt alte PS3 exclusives care nu trebuie neglijate cause they're just effin awesome!!!

Shadow of the Colossus (superb joc! a aparut acum la pachet cu ICO, alt joc foarte tare smile )

Demon's Souls (great game. Fkin hard! Dar merita.)

Metal Gear Solid4: Guns of the Patriots (suuuuuper tare!!! Recomand si insist sa-l joci smile )

Heavy Rain (Unlike anything you've played before. Trebuie sa-l joci ca sa-ti dai seama cat de tare e)

Si seria Motorstorm e buna.

Astea sunt doar cateva din exclusives si dupa parerea mea printre cele mai bune.

Last edited by babyfreak (2011-12-01 20:18:03)

Re: Wii de vanzare

babyfreak wrote:

E buna consola intradevar. Si God Of War isi merita toti banii! Insa iti recomand sa le joci si pe primele 2, care au si aparut acum pe PS3 in HD smile  Ca  GOW III incepe chiar de unde se termina GOW II (like seconds after)

Totusi mai sunt alte PS3 exclusives care nu trebuie neglijate cause they're just effin awesome!!!

Shadow of the Colossus (superb joc! a aparut acum la pachet cu ICO, alt joc foarte tare smile )

Demon's Souls (great game. Fkin hard! Dar merita.)

Metal Gear Solid4: Guns of the Patriots (suuuuuper tare!!! Recomand si insist sa-l joci smile )

Heavy Rain (Unlike anything you've played before. Trebuie sa-l joci ca sa-ti dai seama cat de tare e)

Si seria Motorstorm e buna.

Astea sunt doar cateva din exclusives si dupa parerea mea printre cele mai bune.

Sa nu uitam de Infamous.

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png

Re: Wii de vanzare

vikirosen wrote:
babyfreak wrote:

E buna consola intradevar. Si God Of War isi merita toti banii! Insa iti recomand sa le joci si pe primele 2, care au si aparut acum pe PS3 in HD smile  Ca  GOW III incepe chiar de unde se termina GOW II (like seconds after)

Totusi mai sunt alte PS3 exclusives care nu trebuie neglijate cause they're just effin awesome!!!

Shadow of the Colossus (superb joc! a aparut acum la pachet cu ICO, alt joc foarte tare smile )

Demon's Souls (great game. Fkin hard! Dar merita.)

Metal Gear Solid4: Guns of the Patriots (suuuuuper tare!!! Recomand si insist sa-l joci smile )

Heavy Rain (Unlike anything you've played before. Trebuie sa-l joci ca sa-ti dai seama cat de tare e)

Si seria Motorstorm e buna.

Astea sunt doar cateva din exclusives si dupa parerea mea printre cele mai bune.

Sa nu uitam de Infamous.



Ah da, nu am uitat ... doar ... nu stiu... Recunosc, am jucat doar un demo si I found it kinda hard to control the character. Dar am auzit multe despre el, so it must be a good game. Am vrut sa ma rezum doar la exclusives pe care le am.

Last edited by babyfreak (2011-12-01 22:47:35)

Re: Wii de vanzare

Infamous e fun si yadayada, dar nu mi se pare one of the great ones. Infamous, Prototype, same shit.

Re: Wii de vanzare

missao wrote:

Infamous e fun si yadayada, dar nu mi se pare one of the great ones. Infamous, Prototype, same shit.

Prototype parca mi se pare mai slab decat Infamous ...  I mean it's like ideas from other games put together under one name "Prototype"

Re: Wii de vanzare

Dar Prototype is made of badass=/.

Re: Wii de vanzare

pe la sfarsitul jocului, in prototype, ajungi sa arunci cu MiG-uri dupa mutanti...... saying that game sucks is blasphemy

Re: Wii de vanzare

Eu personal nu pot spune ca it sucks, ptr ca nu l-am jucat inca. Dar din cate am vazut ... nu mi se pare the most original. That's all smile