Topic: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Se va face?

Cause I would like to purchase one big_smile

Last edited by babyfreak (2012-01-11 18:51:41)

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Da, este Fat Pack, la fiecare set se face.

http://pwp.wizards.com/8213665314/Scorecards/Landscape.png

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Presupun ca el intreaba daca se face precomanda... nu daca se face fatpack tongue

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Bicoz we're slow, Herr Baby and his Freak ne-a luat-o înainte. Drept urmare nu mai fac alt topic, ci vă invit să-mi scrieți aici dacă vă trebuie ceva din următoarele:

Fat-Pack Dark Ascension - 180 lei bucata
Intro-Pack Dark Ascension - 60 lei bucata (decklisturile încă n-au apărut oficial sau poate mă salvează Tudor și le găsește el, că-i zmeu cu astfel de muncă detectivească big_smile )

Plata se va face cel târziu săpt viitoare la FNM/MSE.

Din nefericire ar cam trebui să dăm comanda luni, așa că aveți până duminică seara timp să vă faceți publică dorința de achiziție. Vă mulțumim!

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Rarres wrote:

Bicoz we're slow, Herr Baby and his Freak ne-a luat-o înainte. Drept urmare nu mai fac alt topic, ci vă invit să-mi scrieți aici dacă vă trebuie ceva din următoarele:

Fat-Pack Dark Ascension - 180 lei bucata
Intro-Pack Dark Ascension - 60 lei bucata (decklisturile încă n-au apărut oficial sau poate mă salvează Tudor și le găsește el, că-i zmeu cu astfel de muncă detectivească big_smile )

Plata se va face cel târziu săpt viitoare la FNM/MSE.

Din nefericire ar cam trebui să dăm comanda luni, așa că aveți până duminică seara timp să vă faceți publică dorința de achiziție. Vă mulțumim!

Herr Baby und sein Freak entschuldigen sich für die Ungeduldigkeit (am zis ceva urat de pisica ta)   Da m-am gandit ca era cam late si am zis ca sa dau asa un friendly kick in the ...    ahem reminder, friendly reminder.

Eu doresc un Fat Pack please smile

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Spoook wrote:

Presupun ca el intreaba daca se face precomanda... nu daca se face fatpack tongue

Asa e, thank you smile

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

babyfreak wrote:

Herr Baby und sein Freak entschuldigen sich für die Ungeduldigkeit (am zis ceva urat de pisica ta)

Es ist wirklich kein Problem, mein Freund. Uhrsache ist, daß wi uns besser kennenlernen und kein Scheiss über meiner Katze reden.

Achtung! Werbung! Ja! Gut sooooo!

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

neutral jaja scheise einz zwei polizei. baum.

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Daca fac pre-comanda, cand ajung Fat Pack-urile?

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

vikirosen wrote:

Daca fac pre-comanda, cand ajung Fat Pack-urile?

La release.

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

pune un fat pack si pentru adi (ii e lene sa se logheze acum)

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

sambuca wrote:

pune un fat pack si pentru adi (ii e lene sa se logheze acum)

Insemna ca-l vrea foarte tare...

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Rarres wrote:

Intro-Pack Dark Ascension - 60 lei bucata (decklisturile încă n-au apărut oficial sau poate mă salvează Tudor și le găsește el, că-i zmeu cu astfel de muncă detectivească big_smile )

Din pacate nu au fost inca spoil-uite marea majoritate a cartilor. Suntem la 32/158 si se apropie sfarsitul primei saptamani. Decklisturile intro pack-urilor vor fi aflate abia dupa Pre-Release, din pacate pentru doritori si curiosi.

In orice caz, consider ca Event Deck-urile sunt de mai mare interes si pot sa va asigur ca vor fi doua deck-uri bazate pe doua necomune foarte jucabile.
Una deja o stim cu totii: Strangleroot Geist (2/1 haste GG undying)
A doua urmeaza sa o aflam in curand, si ghici ce, Rares, e rosie si se numeste Devil Rider. Deocamdata a aparut doar artwork-ul pentru ea. Sunt 90% sigur ca va fi jucabila si estimez mana costul pe la 2-3 . (vorbesc strict la nivel de Constructed, pentru ca in Limited sunt aproape bombe)

Last edited by TudorGrigoroaia (2012-01-12 23:13:53)

http://pwp.wizards.com/3213663536/Scorecards/Landscape.png

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

TudorGrigoroaia wrote:

Din pacate nu au fost inca spoil-uite marea majoritate a cartilor. Suntem la 32/158 si se apropie sfarsitul primei saptamani. Decklisturile intro pack-urilor vor fi aflate abia dupa Pre-Release, din pacate pentru doritori si curiosi.

In orice caz, consider ca Event Deck-urile sunt de mai mare interes si pot sa va asigur ca vor fi doua deck-uri bazate pe doua necomune foarte jucabile.
Una deja o stim cu totii: Strangleroot Geist (2/1 haste GG undying)
A doua urmeaza sa o aflam in curand, si ghici ce, Rares, e rosie si se numeste Devil Rider. Deocamdata a aparut doar artwork-ul pentru ea. Sunt 90% sigur ca va fi jucabila si estimez mana costul pe la 2-3 . (vorbesc strict la nivel de Constructed, pentru ca in Limited sunt aproape bombe)

And THAT'S why I love you, man! I really do!

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Aşa, aşa, mai spuneţi ce sunt bombe în Limited, pentru noi ăştia care suck at drafts : ))

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Da chiar. Event decks cand precomandam? smile

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Zgarbas wrote:

Da chiar. Event decks cand precomandam? smile

Soon, my young padawan, soon.

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Vreau si eu un fatpack.

In alta ordine de idei, are cineva o cutie de MBS din fatpack pe care poate s-o deie? Contra cost evident (desi daca mi-o da gratis nu ma supar tongue).

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Dacă vreau şi eu un fat pack, cum facem? Abia pe 23 o să fiu înapoi în Cluj.

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Pai voi doar da-ti precomanda si o sa primiti fat-ul cu siguranta smile

Important este sa stim cate Fat-uri si alte produse doreste lumea, ca sa le comandam.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Bun, deci până acum avem fat-pack pentru:

Geo - achitat
Prunaş
our champion Daniel
Vladivostok

Altcineva? Mâine dimineaţă trebuie să închid prăvălia şi să dau comanda, din nefericire. Aşa că hari hari lavăr căm tu mi.

Re: Pre - Comanda Fat Pack Dark Ascension

Pune unul si pentru mine, Rares. Il platesc la Release sau prin virament bancar, cum am mai facut, cum doresti. Also, put me down for the Release (hopefully...)

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png