Topic: Joi 12 iulie casual careva?

No fix când am şi eu chef de ceva magic, nu se organizează prea mult. Totuşi, are careva chef de ceva casual joia viitoare? Standard, sau aduc Duel Deckurile, dacă vrea cineva, ce-o fi. Un EDH dacă vreţi. Niscai magic să fie smile

Last edited by Vlad (2012-07-07 16:37:42)

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Daca "aprilie" este un secret code-name pentru iulie, atunci poate vin - sa vad cum stau cu timpul.

signature

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Este big_smile

Fixed.

Re: Joi 12 iulie casual careva?

As veni si eu cu deckul de standard. sau cu ala de ehd. sau cu ambele, si vedem noi la fata locului smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

daca-mi fac proxy-uri si vin e ok?

Re: Joi 12 iulie casual careva?

e ok. proxy pt ce ? smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

mihai wrote:

e ok. proxy pt ce ? smile

umm.. nimic important... liliana, nefarox, griselbrand... ceva necomune lipsa... cate-un artefact epic...

n-am deck, ok? tongue si nu mai vreau spirite si delveri, vreau swamps si mutilates

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Veniti cu tat ce vreti si vedem la fata locului, cum a zis Mihai.

Si scuze de lipsa de diacritice, dar belgienii nu au auzit de tastaturi in alte limbi.

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Daca mai vine s altcineva in si eu

Re: Joi 12 iulie casual careva?

eu vin, atat ca sunt cu proxy-uri. vreau sa testez live deck-ul, daca merge la fel de bine ca pe cockatrice e beton big_smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Ştiu că sunt party pooper dar nu cred că mai pot veni. M-am pricopsit cu o pisică şi nu pot s-o las singură acum câteva zile până se obişnuieşte cu casa. Dacă totuşi se mai calmează până diseară oi apărea şi eu, numai să ştiu unde vă adunaţi şi când.

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Vlad wrote:

M-am pricopsit cu o pisică

Tee hee hee

Re: Joi 12 iulie casual careva?

gz pt pisica smile and the pooping just begun
adevarul e ca si eu am de mers la un party deseara, deci o sa vin pe acolo in trecere... dar intrebarea e, mai merge cineva pana la urma ? smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

eu o sa merg oricum, ca ma intalnesc cu un prieten. dar daca nu mai vine altcineva, nu stiu daca-mi mai fac proxy-uri acum

Re: Joi 12 iulie casual careva?

on second thoughts, mi-am proxy-uit decku. in caz ca vine careva, eu is acolo si is pregatit smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Sint oscar si am vrut sa va intreb pana la urma mai vine cineva???????????? ca as mai vrea sa vin cu un prieten

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Ahh si era sa uit deci de la 7

Re: Joi 12 iulie casual careva?

eu am sa fiu acolo smile

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Acolo unde?

Re: Joi 12 iulie casual careva?

henigma big_smile pe undeva...

Re: Joi 12 iulie casual careva?

come on, casual stuff anyone? shtrandard?

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Io nu cred ca mai ajung - inca-s la fabrica. sad

signature

Re: Joi 12 iulie casual careva?

No îmi pare rău că s-o dezumflat totul. Pisica e de vină tongue

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Vlad wrote:

Ştiu că sunt party pooper dar nu cred că mai pot veni. M-am pricopsit cu o pisică şi nu pot s-o las singură acum câteva zile până se obişnuieşte cu casa. Dacă totuşi se mai calmează până diseară oi apărea şi eu, numai să ştiu unde vă adunaţi şi când.

La inceput credeam ca e cod pentru "am agatat o tipa". Era mai interesant asa!

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png

Re: Joi 12 iulie casual careva?

Mai bine un tip, dar nu. E un motan veritabil.