Re: Magic Celebration Day 2012

Rarres wrote:

Dragilor, eu sper că v-ați simțit bine la eveniment și că toată lumea a plecat acasă mulțumită de prada de război. Personal mi-am dat toată silința ca lumea să fie ”well-cared for”.

Vreau de la voi impresii, reclamații, orice poate să ne îmbunătățească ”preastația” ca organizatori pe viitor.

Danke.

LE: cineva și-a uitat ieri o geacă neagră, subțire, cu un cap de mort alb (în relief) pe unul dintre scaunele din Enigma. E la mine în mașină. Dacă știți a cui e, să-mi spuneți.

Eu cred ca este a lui Andrei ca el o spus ceva pe autobuz dar nu eram foarte atent vorbesc cu el si iti spun daca sigur ii a lui wink
Am vorbit cu el si o spus ca da ii a lui

Last edited by oscarv221 (2012-09-09 18:23:29)

Re: Magic Celebration Day 2012

Rarres wrote:

Dragilor, eu sper că v-ați simțit bine la eveniment și că toată lumea a plecat acasă mulțumită de prada de război. Personal mi-am dat toată silința ca lumea să fie ”well-cared for”.

Vreau de la voi impresii, reclamații, orice poate să ne îmbunătățească ”preastația” ca organizatori pe viitor.

Danke.

LE: cineva și-a uitat ieri o geacă neagră, subțire, cu un cap de mort alb (în relief) pe unul dintre scaunele din Enigma. E la mine în mașină. Dacă știți a cui e, să-mi spuneți.

parca... parca meriti un premiu smile hmmmm...

Re: Magic Celebration Day 2012

Postez mai jos componența echipelor de sâmbătă (în ordinea locului ocupat). Cu bold am pus căpitanii de echipă.

Locul 1:
Echipa 4 = Silviu Mayer, Răzvan Coman, Toni Boar.

Locul 2:
Echipa 9 = Daniel Seica, Vlad Vereș, Adrian Faur

Locul 3:
Echipa 10 = Tudor Grigoroaia, Alex Boca, Bogdan Oros

Locul 4:
Echipa 7 = Doru Buț, Dorin Cucicov, Andrei Bodea

Locul 5:
Echipa 6 = Vlad Ferariu, Mircea Purdea, Bogdan Potra

Locul 6:
Echipa 3 = Rareș Dădârlat, Diana Tîrnovan, Rareș Pintican-Jorascu

Locul 7:
Echipa 5 = Ionuț Burzo, Vlad Vălean, Răzvan Jurca

Locul 8:
Echipa 2 = Adrian Prunaș, Alexandra Anghel, Bogdan Tănăsoiu

Locul 9:
Echipa 8 = Daniel Bacea, Zita Kocs, Andrei Lazăr

Locul 10:
Echipa 1 = Marius Burzo, Liviu Dobre, Oscar Ivănuș

Felicitări tuturor pt participare și interes! Din nou, departajarea locurilor 4-8 (inclusiv) s-a făcut la OWM%, echipele fiind la egalitate de puncte, deci luptele au fost strânse strânse strânse!

Last edited by Rarres (2012-09-09 20:08:52)

Re: Magic Celebration Day 2012

BEST EVENT EVER! Felicitari organizatorilor!

Re: Magic Celebration Day 2012

Ar trebui sa mai fie Team Sealed mai des, chiar daca taxa creste,ceva Team Sealed in Ravnica pe ghilde ar fi genial !

Re: Magic Celebration Day 2012

Bogdish wrote:

Ar trebui sa mai fie Team Sealed mai des, chiar daca taxa creste,ceva Team Sealed in Ravnica pe ghilde ar fi genial !

Pe ghilde nu o sa se poata face fiindca nu putem controla ce pica in boostere insa ar fi fun un team sealed candva. Singura chestiune problematica va fi pretul (minim 80 lei) insa fiecare deschide 4 boostere cu posibilitatea de a castiga cateva in plus.

http://pwp.wizards.com/3213663536/Scorecards/Landscape.png

Re: Magic Celebration Day 2012

TudorGrigoroaia wrote:
Bogdish wrote:

Ar trebui sa mai fie Team Sealed mai des, chiar daca taxa creste,ceva Team Sealed in Ravnica pe ghilde ar fi genial !

Pe ghilde nu o sa se poata face fiindca nu putem controla ce pica in boostere insa ar fi fun un team sealed candva. Singura chestiune problematica va fi pretul (minim 80 lei) insa fiecare deschide 4 boostere cu posibilitatea de a castiga cateva in plus.

Team Standard, but with a twist? Castigatorul ramane la masa in team vs team, si joaca pe rand fiecare cu fiecare?

Team Draft: mai ieftin, si capitanul nu joaca ci doar game help (A-la LSV La worlds 2012).

Re: Magic Celebration Day 2012

Mi se pare o idee foarte buna, Ionute