Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Mda,foarte tare....opreste timpu in loc big_smile si cu fechu stai si te uiti la el,e faina cartea

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Hmm, anti-fauna shaman, fetchere, Accelerare de mana gen cultivate, Trinket mage (boo), Liliana Vess, Nissa r, Primeval Titan ( tongue ), Stoneforge MysticThada Adel, Memoricide si... Squadron Hawk. Plus ce-or sa mai fie spoilerit... not that bad, overall.

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Si mai zicea Cristi ca albu nu a primit nimic....like,no shit!

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

ciobiti wrote:

Si mai zicea Cristi ca albu nu a primit nimic....like,no shit!

Se pare ca m-am inselat in privinta albului . Cu Leonim Albiterul asta in deck o sa fie o placere sa joc impotriva Eldrazilor tai tongue

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Te cred,si nu numa tu...si nu numa deckului gen eldrazi....ca si fechu ala pe care il opreste deja inseamna mult.....cine joaca un deck de landfall,cam belit smile

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

ciobiti wrote:

Te cred,si nu numa tu...si nu numa deckului gen eldrazi....ca si fechu ala pe care il opreste deja inseamna mult.....cine joaca un deck de landfall,cam belit smile

cine joaca un deck de landfall e "belit" oricum tongue

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Spoook wrote:
ciobiti wrote:

Te cred,si nu numa tu...si nu numa deckului gen eldrazi....ca si fechu ala pe care il opreste deja inseamna mult.....cine joaca un deck de landfall,cam belit smile

cine joaca un deck de landfall e "belit" oricum tongue

Mno hopp si tu din cucuruz tongue smile

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

cristi84 wrote:

Se pare ca m-am inselat in privinta albului . Cu Leonim Albiterul asta in deck o sa fie o placere sa joc impotriva Eldrazilor tai tongue

Partea nasoala ii ca setul are un singur knight, si ala slabut.

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Trickster wrote:
cristi84 wrote:

Se pare ca m-am inselat in privinta albului . Cu Leonim Albiterul asta in deck o sa fie o placere sa joc impotriva Eldrazilor tai tongue

Partea nasoala ii ca setul are un singur knight, si ala slabut.

Oricum mai este pana iese tot setu, + Besieged,este timp si pt cavaleri.
Eu sunt curios de ultimele 2 mitice.....ca is 15 in total.

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Mnah, ii aparut orb of insight pentru Scars http://ww2.wizards.com/Magic/Orb/92f08c … 9f7a7.aspx si zice ca-i un singur knight.

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Click pe link pentru a vedea niste elfi frumosi tongue

137

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

UUUUUUU, pretty big_smile

138

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Ce elfi? Ăla îi un wurm

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Sarit fix pe link lol Si garantez ca-s si-aia pe-undeva prin stomac la chestia aia tongue

140

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Trickster wrote:

Sarit fix pe link lol Si garantez ca-s si-aia pe-undeva prin stomac la chestia aia tongue

What a horrible thing to say about the elves sad

141

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Eh, îi ierbivor wurmu ăla, eu așa zic tongue

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Trickster wrote:
cristi84 wrote:

Se pare ca m-am inselat in privinta albului . Cu Leonim Albiterul asta in deck o sa fie o placere sa joc impotriva Eldrazilor tai tongue

Partea nasoala ii ca setul are un singur knight, si ala slabut.


Inca mai sunt albe de aratat si eu traiesc cu speranta sa vad si o pisica calare pe un cal  tongue

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Hah, ce erbivor frumos.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png

144

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

cristi84 wrote:
Trickster wrote:
cristi84 wrote:

Se pare ca m-am inselat in privinta albului . Cu Leonim Albiterul asta in deck o sa fie o placere sa joc impotriva Eldrazilor tai tongue

Partea nasoala ii ca setul are un singur knight, si ala slabut.

Inca mai sunt albe de aratat si eu traiesc cu speranta sa vad si o pisica calare pe un cal  tongue

Nici nu-i musai să călărească pe un cal. Uite, goblinii călăresc porci mistreţi tongue http://deckbox.org/mtg/Boartusk%20Liege

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Vlad wrote:
cristi84 wrote:
Trickster wrote:

Partea nasoala ii ca setul are un singur knight, si ala slabut.

Inca mai sunt albe de aratat si eu traiesc cu speranta sa vad si o pisica calare pe un cal  tongue

Nici nu-i musai să călărească pe un cal. Uite, goblinii călăresc porci mistreţi tongue http://deckbox.org/mtg/Boartusk%20Liege

Numai sa nu imi faca astia o surpriza si sa il puna sa calareasca o sirena ca atunci voi fi nevoit sa joc albastru si albastru nu imi place deloc ca nu stiu sa inot tongue:D

146

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

dupa logica asta, aia ce nu stiu alpinism, sa nu joace rosu, aia ce nu stiu traversa o mlastina, sa nu joace negru. etc.

Ce boring. 90% ar juca alb

147

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Ionut wrote:

dupa logica asta, aia ce nu stiu alpinism, sa nu joace rosu, aia ce nu stiu traversa o mlastina, sa nu joace negru. etc.

Ce boring. 90% ar juca alb

Si cati o fac? tongue

P.S.:
Fiindca nu am comentat la momentul potrivit, zic acum: place mie plani de rosu muuuuuuuuuult big_smile.

Last edited by Ryu (2010-09-10 15:57:08)

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Sa vedem...
http://imgur.com/9ykfM.jpg

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Interesanta carte wink

This is who i am!

150

Re: [Discutii] Scars of Mirrodin

Ma intreb ce relevanta are in poveste. Hmmmm...