Topic: [Events] Schimbare program luna octombrie

Dragi tovarăși și pretini,

după o lungă chibzuială vă anunț că evenimentu de Standard de pe 18 octombrie și evenimentul de Draft de pe 25 octombrie SE SCHIMBĂ ÎNTRE ELE.

Așadar, vom avea draftul săptămână aceasta, pe 18 octombrie și Standardul săptămâna viitoare, pe 25 octombrie.

Motivele sunt obiective: draftul înainte cu 1 săpt jumate de GameDay, ca lumea să apuce să-și facă rost de cărți pentru Standard (împrumuturi, trade-uri), iar Standard chiar înainte de GDay pentru testing.

Vă mulțumim pentru înțelegere și sperăm că nu v-am dat peste cap programele (prea tare, că peste cap tot le-am dat).

Ne vedem joi, la draft!

Rareșul

Last edited by Rarres (2012-10-16 14:11:59)

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Poti sa modifici doar data la un eveniment wink

http://pwp.wizards.com/8213665292/Scorecards/Landscape.png

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

fistyke wrote:

Poti sa modifici doar data la un eveniment wink

I am totally stupid. Thank you, my man!

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Rarres wrote:
fistyke wrote:

Poti sa modifici doar data la un eveniment wink

I am totally stupid. Thank you, my man!

EDIT: nu stiu cum am citit "sambata" in loc de "saptamana"

Last edited by Silviu (2012-10-16 18:01:39)

NEEDS MOAR JACE...
http://pwp.wizards.com/3213663561/Scorecards/Landscape.png

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Puteti sa-mi ziceti daca va fi si podul 2 pt draftul de maine sau nu? ca sa stiu sa vin sau nu

ms

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Spoook wrote:

Puteti sa-mi ziceti daca va fi si podul 2 pt draftul de maine sau nu? ca sa stiu sa vin sau nu

ms

Din păcate podul 2 se pare că e cam... gol... nu cred că are rost să vii, însă poate se retrage careva și atunci va fi loc. Nu știu, considerând că tu stai, practic, în alt oraș nu-mi vine să-ți zic că ”hai la o bere” dar pentru aia tu poți veni. Who knows, poate apar brusc niște oameni în plus și faceți pod de draft.

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Rarres wrote:
Spoook wrote:

Puteti sa-mi ziceti daca va fi si podul 2 pt draftul de maine sau nu? ca sa stiu sa vin sau nu

ms

Din păcate podul 2 se pare că e cam... gol... nu cred că are rost să vii, însă poate se retrage careva și atunci va fi loc. Nu știu, considerând că tu stai, practic, în alt oraș nu-mi vine să-ți zic că ”hai la o bere” dar pentru aia tu poți veni. Who knows, poate apar brusc niște oameni în plus și faceți pod de draft.

da asa este.. lasam participarea atunci pt urmatorul draft....sper sa mai fie anul asta smile

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

Spoook wrote:

da asa este.. lasam participarea atunci pt urmatorul draft....sper sa mai fie anul asta smile

O să mai fie un draft fix după GameDay. Apoi încă un draft chiar înainte de PotY. Și probabil după PotY încă vreo 2 până la finele anului. So chiiiiiiiiiiill, că prinzi ocazia!

Re: [Events] Schimbare program luna octombrie

In caz ca nu ati remarcat deja, draftul se tine luni si nu joi, deci maine seara. Asa ca va rog, daca vreti si aveti timp sa va inscrieti pana maine spre seara pentru ca si noi sa stim daca se tine evenimentul.

@Gyula, am vazut ca ai ratat podul de acum 2 saptamani. Now it's the time to sign into a draft.

De asemenea, rog pe cei inscrisi dar care nu pot ajunge luni sa anunte lumea sau sa se debifeze.

Last edited by TudorGrigoroaia (2012-10-28 11:57:53)

http://pwp.wizards.com/3213663536/Scorecards/Landscape.png