Topic: Selling

(fac si eu ca Rares)
Dragi prieteni,
din mai multe motive, am hotarat sa nu mai bag bani in magic si am decis sa-mi vand cartile. Imi pare rau, dar poate mai voi intoarce in viitor. Cei care doriti ceva lasati un trade, vand cu pretu pe de deckbox, negociabil wink)

Cu respect, Razvan.

Re: Selling

Poti sa ne marturisesti care sunt motivele pentru care ai hotarat sa renunti la Magic? Asa, ca un fel de feedback, ca sa ne facem o idee care sunt punctele forte si cele slabe ale acestui hobby. Din perspectiva ta.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png

Re: Selling

Motivele mele sunt in mare parte financiare, inca nu lucrez si parintii nu-mi dau bani si de magic. In plus petreceam mult prea mult timp pe zi uitandu-ma la carti pe net. Acum am si niste probleme la facultate (restante din anu 1) si am decis sa renunt la multe placeri de-ale mele, printre care si magic . Imi pare rau, dar cum am zis nu e definitiv.

I'll be back.

Oricum ma bucur ca v-am cunoscut si voi mai trece pe la un FNM, din cand in cand.

Re: Selling

razvan90 wrote:

(fac si eu ca Rares)
Dragi prieteni,
din mai multe motive, am hotarat sa nu mai bag bani in magic si am decis sa-mi vand cartile. Imi pare rau, dar poate mai voi intoarce in viitor. Cei care doriti ceva lasati un trade, vand cu pretu pe de deckbox, negociabil wink)

Cu respect, Razvan.

Băi, te înţeleg, sincer. După cum spuneam, pe Koth îl cumpăr eu.

Re: Selling

M-ar interesa pe mine scalding daca-i in conditie buna...

Re: Selling

Sal, si pe mine ma intereseaza cateva carti, iti fac o lista de trade.