Re: [Discutii] Cum sa nu draftezi ..part 1 :)

As vrea tare mult sa-mi scriu si eu parerile, dar din pacate nu am timp decat de 2 comment-uri:

@toranaga: Foarte mare dreptate cu faptul ca se schimba ceea ce vine in urmatoarele boostere. Din punctul asta de vedere, ar trebui analizat fiecare pick in functie de ce s-a ales inainte.

@Ivalics: Foarte buna ideea si la acest draft as dori sa particip si eu. Poate nu sunt cel mai bun, dar mi s-a facut asa un dor de draft cu toate discutiile astea si in special de comunitatea noastra; asa macar pe net pot s aparticip si eu la event-uri.

http://pwp.wizards.com/5208063897/Scorecards/Landscape.png

Re: [Discutii] Cum sa nu draftezi ..part 1 :)

poate nu-s printre cei mai buni, dar as participa si eu la un astfel de draft.

Re: [Discutii] Cum sa nu draftezi ..part 1 :)

wow.. abia astept sa am un pic de timp sa citesc detaliat cele 3 opinii de pickuri

iar la ce a zis Ovi e clar... si stiam de la bun inceput ca alegerile noastre ar fi influentat cartile care ar fi venit catre noi, dar asta nu mai putem modifica, si atunci analizam un fel de "ce ar fi daca", concentrand doar la situatia ce ai fi facut daca aveai deja cartile alese si esti pus sa alegi din pachetul tocmai din fata ta. Cred ca si asa analiza cartilor este una de folos, incat modul cum valorezi cartile tin doar de situatia respectiva.

daca cineva ma invita/accepta in draft, sunt si eu dispus sa particip alaturi de voi