Topic: release M14

mi-a fost adus la cunostinta ca pebntru unii este destul de greu sa participe in we la release fiind peninsula si toata lumea fiind acolo

de aceea avem doua variante..
1. tinem evenimentul joi under cover reusind sa gasesc suficenet boostere incat sa tinem eventul. premiile insa o sa fie in boostre de dragons maze cacai nu am acum de unde sa va dau premii de M14
2. amanam pentru o saptamana pentru sambata urmatoare pe 27

Re: release M14

tudoril wrote:

mi-a fost adus la cunostinta ca pebntru unii este destul de greu sa participe in we la release fiind peninsula si toata lumea fiind acolo

de aceea avem doua variante..
1. tinem evenimentul joi under cover reusind sa gasesc suficenet boostere incat sa tinem eventul. premiile insa o sa fie in boostre de dragons maze cacai nu am acum de unde sa va dau premii de M14
2. amanam pentru o saptamana pentru sambata urmatoare pe 27

Optiunea 2

Re: release M14

eu aleg 1, ca weekendul urmator tot nu o sa fiu.
edit: desi, daca am face asa undercover, ar merge si miercuri, ca joi deja incepe peninsula cool

Last edited by benczi (2013-07-14 10:02:23)

Re: release M14

mai devreme de joi nu se poate caci abea miercuri imi trimit colegii de la bucuresti boosterele..

Re: release M14

bine, sa fie sambata*, sa fie bine pt. mai multi, si incerc sa vin si eu. (*de la 12 va rog.)

Re: release M14

sambata care? aia cu peninsula sau in 27?

http://pwp.wizards.com/5107146130/Scorecards/Landscape.png

Re: release M14

asta de acum de pe 20 (pe aia de 27 nu pot veni deloc, la asta pot sa vin daca ma trezesc tongue).