Topic: [Neoficial] Draft

Salut


M-am gandit sa fac un draft de MBS-MBS-SOM (incat am inteles ca 3MBS nu e bine) de 8-10 persoane.
Ar costa 17 ron/ persoana (15 booster som + 2 ron pt premii= 1 booster la 8 persoane, 1 booster si 1 zar la 10). Ideea ar fi ca eu as da 2 boostere de MBS si fiecare ar mai cumpara un booster de SOM (sau ar veni cu boosterul de acasa daca are). Cand vom deschide boosterul SOM fiecare va nota ce carte doreste sa pastreze din boosterul respectiv (daca doreste toate cele 15 carti, desi presupun ca nimeni nu ar fi interesat de mai mult de 3-4 carti). Draftul ar merge normal, cu exceptia ca la sfarsit fiecare va primit inapoi cartile de SOM pe care le-a deschis. (bine-nteles cartile de MBS imi raman mie smile ). In caz ca vam fi sub 8 oameni, putem sa facem draft de 3MBS.

M-am gandit ca draftul sa fie marti ( 8 martie) de la ora 6:30 la bugakov.

Cine este interesat, va rog sa posteze mai jos (first come, first served)

Multumesc anticipat

pana acum
suntem asa

Sergiu
Ovi
Tudor
Silviu
Ionut (nu 100%
eu...

Last edited by Spoook (2011-03-07 13:06:49)

Re: [Neoficial] Draft

Eu zic să amânăm draftul după Game Day. Că acum lumea oricum îi ocupat din câte am înțeles. Plus că acum este timp să-și programeze oamenii eventul.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png

Re: [Neoficial] Draft

draftul va fi maine ( 8 martie...da da...puteti sa-mi aduceti flori) de la ora 6.30 in Bulgakov.

Nu stiu daca este cazul sa facem ceva rezervare pt eveniment, dar in caz ca da, il rog pe Sergiu sa faca acest lucru.

Draftul va fi cel mentionat in primul post (dar putem sa facem schimbari la fata locului, daca lumea vrea)

updatat primul post!

Last edited by Spoook (2011-03-07 12:59:50)