Re: Cutia Milei is Back

si eu am cateva, dar cred ca o sa las la nenea Sergiu (daca accepta wink )

Re: Cutia Milei is Back

Am și eu un kil de cărți pentru cutie. Flo, după ce trece 12 martie (o să am o predare pe data aia) pot să te ajut la introdus/sortat cărți. Chiar vreau să te ajut. Chiar o să fac asta. Da.

Re: Cutia Milei is Back

Rarres wrote:

Am și eu un kil de cărți pentru cutie. Flo, după ce trece 12 martie (o să am o predare pe data aia) pot să te ajut la introdus/sortat cărți. Chiar vreau să te ajut. Chiar o să fac asta. Da.

i'm a beautiful confident woman ...

Re: Cutia Milei is Back

Spoook wrote:
Rarres wrote:

Am și eu un kil de cărți pentru cutie. Flo, după ce trece 12 martie (o să am o predare pe data aia) pot să te ajut la introdus/sortat cărți. Chiar vreau să te ajut. Chiar o să fac asta. Da.

i'm a beautiful confident woman ...

smile) hahahahaaaa!!! Bună asta!

Re: Cutia Milei is Back

Update cu carti din SOM si MBS plus necomune.
Joia urmatoare, adica 10 martie, la FNM voi aduce cartile care au fost cerute pana acum precum si cele ce mai apar pana saptamana viitoare
Cartile care vreti sa le mai aduceti pt cutie am sa le iau tot atunci, respectiv la MSE-ul din acel weekend.

Re: Cutia Milei is Back

Vechea Cutie a Milei a fost transformată în Cutia Milei Extended care va conține cărți de extended and beyond. Aceasta o voi gestiona eu iar Cutia Milei Standard o va avea sub îngrijire tot Flo.

Deci dacă doriți cărți de Standard căutați în CMStandard iar dacă doriți cărți de Extended căutați în CMExtended.

http://pwp.wizards.com/9212457895/Scorecards/Landscape.png