Re: Lista noua de banari!!!

Eu nu pot decat sa rad de ABSOLUT TOTI care au cumparat event-deck-urile (inafara de cei doi noi, kudos Alexandrei care a jucat deckul "legal" cu stoneforge, aka cel original la gameday) pentru ca, sincer, ati fost trolluiti TOTI de catre wizards.

Deci cu cel mai mare zambet pe buze, eu zic ca aceasta decizie a enervat orice om care a cumparat stoneforge cu event deck doar pentru a castiga/juca cu un deck mega-noobfriendly.

Sorry, dar sincer nu pot sa ma abtin.... asa ca..... lol lol lol lol lol

Finally putem dracului sa testam alte deckuri cu noile seturi, si nu mai trebuie sa ne plictisim de combo-ul asta tampit.
Mono black control, UB Tezz, grand architect aggro, sau controlm toate pot fi testate acum intr-un meta decent, si nu vor fi executate vitejeste de catre caw-shits.

Thank you Wizards, you made my day lol

Re: Lista noua de banari!!!

Esti un picut naiv daca crezi ca o sa fii asaltat de deck-uri noi viabile prin banarea a 2 carti tongue In prima faza o sa se joace valakut, vamps, mono-red, splinter twin, dupa o sa mai apara vreo 2-3 deck-uri, dupa care o sa vina rotatia. Tot mai bine ca un singur deck, aia-i clar smile , dar in nici un caz n-o sa devina orice se mai juca in rest viabil peste noapte.


Also, da, wizards is mega-trolli... sa-si faca ei vanzarile, cui ii pasa de clienti. Toata miscarea asta o fost facuta in asa fel incat ei sa nu piarda vanzari, deci sa nu sufere din cauza propriei prostii. Nu au fost firma suficient de serioasa incat sa-si asume greseala la timp... puteau sa faca banning-urile amu ceva vreme, dar nuuu, lor trebuie sa le ramana neafectate vanzarile de event deck. bleh.

Re: Lista noua de banari!!!

Gabi can you hear that?.... Shhhh.... listen carefully...
...............
..........
...............
......
............................
....................
.................
............
..........
........
....
it's the sound of your Event deck crying because you bought it just for cheap stoneforges
lol
lol
lol

Last edited by Ionut (2011-06-20 11:41:41)

Re: Lista noua de banari!!!

Restul cartilor is inca in cutie lol

White weenie, here I come tongue

Re: Lista noua de banari!!!

smile white prettyboys got pwned?

Re: Lista noua de banari!!!

Eu n-am luat event deckul pt stoneforge, desi cum am auzit ca ii au am sarit la trade pentru chestii mai bune. sad

Then again, eu nu am inteles niciodata frica de Jace. Dar eu is mai inceata...