Topic: EDH

Salutare tuturor ! Tocmai m-am mutat din Tg. Mures in Cluj . Imi place foarte mult sa joc EDH dar am auzit ca in Cluj nu prea se joaca . Daca vrea cineva sa joace EDH , imi poate spune si mie unde si cand va rog ? smile

Re: EDH

Salut,

Jucam si edh, mai putin, dar jucam. Candva saptamana viitoare am putea sa facem wink.

Re: EDH

Ok smile Mersi

Re: EDH

benczi wrote:

Salut,

Jucam si edh, mai putin, dar jucam. Candva saptamana viitoare am putea sa facem wink.

Eu ajung pe 2 octombrie in Cj si stau ~ 3 saptamani, m-ar interesa sa joc un edh daca sunt doritori.

This is who i am!

Re: EDH

toranaga wrote:
benczi wrote:

Salut,

Jucam si edh, mai putin, dar jucam. Candva saptamana viitoare am putea sa facem wink.

Eu ajung pe 2 octombrie in Cj si stau ~ 3 saptamani, m-ar interesa sa joc un edh daca sunt doritori.

Putem pune sa jucam pe 3. Dar dane un semn daca esti, sau nu.

Re: EDH

benczi wrote:
toranaga wrote:
benczi wrote:

Salut,

Jucam si edh, mai putin, dar jucam. Candva saptamana viitoare am putea sa facem wink.

Eu ajung pe 2 octombrie in Cj si stau ~ 3 saptamani, m-ar interesa sa joc un edh daca sunt doritori.

Putem pune sa jucam pe 3. Dar dane un semn daca esti, sau nu.


Daca jucam pe 5 cred ca pot ajunge si eu. E si sambata.

http://pwp.wizards.com/3213663536/Scorecards/Landscape.png

Re: EDH

benczi wrote:
toranaga wrote:
benczi wrote:

Salut,

Jucam si edh, mai putin, dar jucam. Candva saptamana viitoare am putea sa facem wink.

Eu ajung pe 2 octombrie in Cj si stau ~ 3 saptamani, m-ar interesa sa joc un edh daca sunt doritori.

Putem pune sa jucam pe 3. Dar dane un semn daca esti, sau nu.

Pe 3, sanse mari sa plec spre Bistrita si sa fac alte chestii. prefer oricum sa joc relativ ziua daca e in weeekend, sau seara, dar pentru asta trebuie sa ajung sa fiu liber. Voi avea x lucruri a rezolva in perioada asta.

Ps: vreau sa joc, dar  nu va faceti jocul neaparat dupa mine.

This is who i am!

Re: EDH

EDH azi. Veniti?


ps. daca are cineva din:

Armillary Sphere
Chromatic Sphere
Culling Dais
Executioner's Capsule
Expedition Map
Golgari Cluestone
Throne of Geth
Trading Post


sa=mi aduca pt. azi.

Si am nevoie de 16 basic landuri, Swamps and Forests.